Aktualności ZS4

Medale naszych pracowników

Dnia 12 października 2009 troje naszych pracowników otrzymało wyróżnienia państwowe.

W Auli Schumana w Auditorium Maximum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie medale otrzymały: Zofia Saks – wicedyrektor szkoły, Jadwiga Daniluk – nauczyciel matematyki i Anna Dzięcioł – sekretarz szkoły.

Przyznano następujące odznaczenia:

• Zofia Saks srebrny Medal za Długoletnią Służbę – nadany przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
  • Jadwiga Danilukzłoty Medal za Długoletnią Służbę – nadany przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
  • Anna Dzięciołzłoty Medal za Długoletnią Służbę – nadany przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku kolejni nasi pracownicy powiększą to grono.