2022 11 21 KEN

Medal KEN

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej i Narodowego Święta Niepodległości, wręczone zostały Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz Medal 40-lecia NSZZ „Solidarność” Regionu Mazowsze oraz Nagroda Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Uroczystość odbyła się 21 listopada 2022 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia nr 5 im. H. Wieniawskiego w Warszawie, ul. Globusowa 24, w sali koncertowej na parterze.

Na początku uroczystości głos zabrali miedzy innymi: Pani Kurator Aurelia Michałowska oraz Przewodniczący NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze Pan Andrzej Kropiwnicki.

Następnie wszyscy obecni na sali koncertowej wysłuchali utworów muzycznych wykonanych na fortepianie i klarnecie przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej.

Po koncercie wręczone zostały medale, wśród osób odznaczonych był również Pan Przemysław Strzelczyk – nauczyciel naszej szkoły, który odebrał przyznany Medal KEN.

Gratulujemy!