2024 03 1m

Mamy to – najładniejsza kartka wielkanocna 2024

Konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną 2024 Urzędu Miasta Wołomin został rozstrzygnięty 8 marca. Wiele radości tego dnia sprawiła nam niespodzianka w postaci ogłoszenia wyników. W tegorocznej edycji konkursu do Urzędu Miejskiego wpłynęło

• 118 prac – 55 w kategorii A (klasy 1-3),
  • 45 w kategorii B (klasy 4-6)
  • 18 w kategorii C (klasy 7-8).

Wśród laureatów nie zabrakło uczniów naszej szkoły.

• Pierwsze miejsce w kategorii C (kl. 7-8) zajęła Maja Dybka klasa 7A

• Wyróżnienie i nagrodę specjalną od burmistrz Wołomina Elżbiety Radwan zdobyła Michalina Dąbrowska-Ciupa klasa 4c

Oprócz szczęśliwych finalistek wielu uczniów naszej szkoły przygotowało swoje ciekawe prace konkursowe – zaprezentowali oni swoje umiejętności poprzez różnorodne techniki plastyczne rysunkowe, malarskie oraz wyklejanki.

Jest nam niezmiernie miło, że nasi uczniowie angażują się w zadania pozalekcyjne, chętnie biorą udział w konkursach i odnoszą coraz więcej sukcesów szkolnych i gminnych. Aktywność młodych ludzi z naszej społeczności szkolnej otwiera ich na nowe doświadczenia oraz umożliwia zdobywanie cennych nagród finansowych i rzeczowych.

Dziękujemy wszystkim dorosłym za wspieranie kreatywności swoich pociech.

Marta Rygało

Zapraszamy do obejrzenia prac na stronie