Aktualności ZS4

Mamy laureatkę Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego

Temat przewodni tegorocznego konkursu polonistycznego brzmiał: „Ponadczasowe zagadnienia egzystencjalne.”

DariaI etap (szkolny) olimpiady polonistycznej odbył się 26 października 2012 roku i dotyczył zagadnień egzystencjalnych w epice.  Z naszej szkoły przystąpiło do niego 11 osób.

Do II etapu zakwalifikowała się tylko jedna – Daria Marciniak, która osiągnęła wynik 92 %. II etap (rejonowy) olimpiady polonistycznej odbył się 8 grudnia 2012 roku i dotyczył zagadnień egzystencjalnych w liryce. Daria zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu.

III etap (wojewódzki) odbył się 2 marca 2013 roku i dotyczył zagadnień egzystencjalnych w dramacie.

Daria Marciniak została LAUREATKĄ konkursu i osiągnęła wynik ponad 80%.
Uczennicę przygotowała do konkursu pani Beata Mrozowska.

Serdecznie gratulujemy! To już trzecia w tym roku szkolnym osoba z naszego gimnazjum, która w wojewódzkim kuratoryjnym konkursie przedmiotowym osiągnęła sukces. I to najwyższy – została laureatką!

Jesteśmy naprawdę dumni z naszych gimnazjalistów!

Zobacz dyplom