Aktualności ZS4

Mamy finalistę Konkursu Kuratoryjnego z historii

Do pierwszego etapu szkolnego w konkursie kuratoryjnym z historii w roku szkolnym 2012/2013 zgłosiło się 8 osób z klas II i III gimnazjum.

MichalEtap I, zgodnie z terminem, przeprowadzony został w szkole dnia 24 października 2012 roku.

Do II etapu – rejonowego, który odbył się dnia 1 grudnia 2012 roku zakwalifikowały się 3 osoby: Daria Marciniak, Alan Szewczak oraz Michał Żero – Gospodarczyk. II etap odbył się w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława IV na warszawskiej Pradze.

Do III etapu zakwalifikowała się tylko jedna osoba – Michał Żero – Gospodarczyk.

Dnia 23 lutego 2013 roku Michał zmierzył się z najlepszymi uczniami na Mazowszu w dziedzinie historii. Kilka dni niepewności w oczekiwaniu na wyniki i dziś już wiemy – nasz uczeń, przygotowany pod kierunkiem nauczyciela historii i wosu, pani Katarzyny Słomczyńskiej, został FINALISTĄ kuratoryjnego wojewódzkiego konkursu historycznego.

Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni z kolejnego finalisty w naszej szkole.

Zobacz dyplom