KONKURS LOGO POZIOME 2023

KONKURS NA NAJBARDZIEJ ZGRANĄ KLASĘ W SZKOLE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie w składzie: Anna Rakoczy, Zofia Saks i Monika Włodarczyk ogłasza konkurs na najbardziej zgraną klasę w szkole.

Konkurs będzie dotyczył wszystkich klas 1-3 oraz 4-8 wraz z wychowawcami oraz nauczycieli specjalistów, pomocy nauczyciela pracujących w danych klasach i będzie trwał od stycznia do czerwca 2023r.

Każda z klas będzie miała do wykonania ZADANIA, które będą ogłaszane w dzienniku elektronicznym Librus, muszą zostać udokumentowane w formie zdjęć, a wyniki – publikowane na stronie szkoły.

Zadania będą ogłaszane w różnych odstępach czasowych wraz z terminem ich wykonania.

W konkursie będą brane pod uwagę:

• współpraca,
  • spostrzegawczość,
  • szybkość,
  • terminowość,
  • dokładność,
  • pomysłowość,
  • kompletność uczniów danej klasy na zdjęciu.

Zdjęcia powinny być wykonywane pod nadzorem wychowawcy (na terenie szkoły, w budynku lub placu szkoły, podczas klasowych wycieczek lub wspólnych wyjść).

Klasy, które nie zaliczą zadania w terminie nie otrzymują punktów.

Za każde zadanie będą przyznawane punkty, a w czerwcu zostaną ogłoszone wyniki i wręczone nagrody dla zwycięskich klas.

Do wyboru będą 3 nagrody, klasa która zajmie I miejsce będzie mogła wybrać sobie nagrodę jako pierwsza, klasa która zajmie II miejsce wybierze nagrodę z dwóch które pozostaną.

NAGRODY:

• wyjście do pizzerii i upieczenie przez każdego ucznia własnej pizzy;
  • wyjście do kina na dowolnie wybrany film dla całej klasy;
  • wyjście całej klasy do lodziarni lub restauracji McDonald’s na lody.

W przypadku remisu, o wygranej będzie decydować większa liczba zwycięstw lub wyższe miejsca we wszystkich zadaniach.