Zawody Logo

Konkurs – „Jakie znasz zawody?”

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie zorganizowała Ogólnopolski Konkurs „Jakie znasz zawody?”

Do udziału w konkursie przyłączyli się również uczniowie naszego Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej. Spośród 125 zawodów uczniowie przygotowali odpowiednie prace: uczniowie gimnazjum mieli nakręcić minutowy film przedstawiający pracę wybranego zawodu. Uczniowie szkoły podstawowej mieli stworzyć pracę fotograficzną przedstawiającą ludzi wykonujących różne zawody.

Prace uczniów przyniosły pozytywne efekty ponieważ:

• Julia Leonik kl. I j otrzymała III miejsce w konkursie regionalnym,
  • Bartosz Perzanowski kl. IV b również otrzymał III miejsce w konkursie regionalnym.

Uczniowie 10 kwietnia 2014 otrzymali w Warszawie nagrody, które przyniosły im wiele radości.
Prace tych uczniów zostały wysłane na kolejny etap Ogólnopolski.
Nad przygotowaniem prac czuwała P. Lidia Szlachta.
Gratulujemy wygranej!

Zobacz dyplomy