Aktualności ZS4

Kompozytor sercu najbliższy

W związku z dwusetną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina i ustanowionym przez Polski Parlament Rokiem Chopinowskim ogłoszony został Ogólnopolski konkurs o Fryderyku Chopinie „Kompozytor sercu najbliższy”. Mogli w nim wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów oraz nauczyciele.

Zespół Szkół nr 4 im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie reprezentowała nauczycielka muzyki z naszej szkoły – pani Anna Zakrzewska. Zgłosiła do konkursu swoje multimedialne gry dydaktyczne i otrzymała za nie wyróżnienie.

Rozdanie nagród laureatom odbyło się dnia 27 marca 2010 roku z Zespole Szkół Katolickich w Otwocku. Serdecznie gratulujemy!

Zobacz dyplom

A wyróżnione gry dydaktyczne możecie rozwiązywać wchodząc na naszą stronę internetową.

Zobacz gry dydaktyczne

Monika Włodarczyk