Aktualności ZS4

Komisja Oświaty Rady Miejskiej w ZS4

Dnia 15 grudnia 2008 roku o godz. 14.00 odbyło się w naszej szkole posiedzenie Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Wołominie pod przewodnictwem p. Jolanty Sawickiej – Jurek.

W posiedzeniu komisji brała udział dyrekcja szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz liczna grupa nauczycieli ZS4.

Na wstępie pochwaliliśmy się swoimi osiągnięciami w konkursach oraz zawodach, nowopowstałą salą terapeutyczną do zajęć z dziećmi, a także wynikami egzaminu gimnazjalnego 2008.

Następnie omówiono nasze bolączki. Poruszono kwestię zlikwidowania Gimnazjum dla Dorosłych, utworzenia klas terapeutycznych.

Licznie zgromadzona delegacja nauczycieli wychowania fizycznego omówiła problem braku sali gimnastycznej.

Mamy nadzieję, że spotkanie przyniesie zamierzone efekty i doczekamy się w końcu konkretnych planów i projektów budowy naszej sali gimnastycznej.