Dobiegniew1

Kolejny Ogólnopolski muzyczny sukces Weroniki Sasin

W dniach 15 – 17 marca 2013 roku czwórka uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie reprezentowała naszą szkołę w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki w Dobiegniewie.

Aby się tam dostać uczniowie musieli wziąć udział w kolejnych etapach przesłuchań, już od stycznia 2013 roku. Do Dobiegniewa pojechaliśmy już po raz drugi. I podobnie jak w roku ubiegłym zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Organizator – pan Adam Deneka zadbał, abyśmy otrzymali noclegi w bardzo dobrym hotelu.

16 marca już od rana rozpoczęły się przesłuchania w czterech kategoriach wiekowych: klas I – III SP, klas IV – VI SP, gimnazjum oraz liceum.

Naszą szkołę reprezentowali: Zosia Kulbicka z klasy I i SP, Weronika Sasin z klasy VI b, Marta Dowalla z klasy III i gimnazjum oraz Adrian Radzikowski z klasy III k gimnazjum. Uczniów przygotowała pani Anna Zakrzewska.

W tym roku konkurencja była niesłychanie silna, toteż tym bardziej cieszymy się z faktu, iż Weronika Sasin zajęła II miejsce w Polsce w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej. Podbiła serca jurorów swym wykonaniem piosenki „Maleńka gwiazdka”. Pozostałe osoby zostały FINALISTAMI konkursu.

Jesteśmy dumni, iż po raz kolejny nasi uczniowie udowodnili, że umiemy wspaniale zaprezentować się na poziomie ogólnopolskim.

Nasz wyjazd nie byłby możliwy, gdyby nie przychylne oko naszej wspaniałej przewodniczącej Rady Rodziców – pani Beacie Czajce, która sfinansowała naszą podróż. Serdecznie dziękujemy całej Radzie Rodziców za okazaną pomoc, a uczniom serdecznie gratulujemy.

Zobacz dyplomy