Norwid 2017 MDK 5

Jedziemy do Dąbrówki na eliminacje powiatowe!

W MDK Wołomin dnia 11.04.2017r. odbyły się eliminacje gminne do XVII Konkursu Poetyckiego „Cyprian Norwid – Poeta Naszej Ziemi”.

Konkurs składał się z trzech kategorii: poezji śpiewanej, recytacji i teatru jednego aktora. Naszą szkołę w kategorii poezji śpiewanej reprezentowały dwie uczennice: Wiktoria Chmielewska (skrzypce) i Kalina Janiuk (wiolonczela) z kl. VIb, które wspólnie z koleżanką Natalią (śpiew) z zaprzyjaźnionej szkoły w Leśniakowiźnie, wykonały utwór Cypriana Norwida pt.: „Czemu nie w chórze?”.  Uczennice przygotowała do konkursu p. Anna Zakrzewska.

Jury spośród kandydatów ze wszystkich kategorii wyłoniło 9 laureatów, którzy pojadą do Dąbrówki reprezentować gminę Wołomin podczas eliminacji powiatowych.

Nasze uczennice wystąpią zatem 19.05 w Dąbrówce! Trzymamy kciuki!

Zobacz dyplomy

Zobacz protokół