Integracja2016 1

Integracja w górach

Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum oraz młodzież ze szkoły przy ulicy Miłej w Wołominie spędzili razem trzy dni w pięknych polskich górach. Mieszkaliśmy we wsi Sierockie, z której rozpościerał się wyjątkowy widok na caaaałe Tatry. Pogoda dopisała, więc zrealizowaliśmy wszystko, co zostało zaplanowane. Obowiązkowo wjechaliśmy na Gubałówkę, przeszliśmy Butorowym Wierchem, by zjechać kolejką krzesełkową do Kościeliska. Po krótkim spacerze Krupówkami wróciliśmy do pensjonatu. Następnego dnia pojechaliśmy do Niedzicy. Tam obejrzeliśmy stare powozy i sanie w wozowni, odbyliśmy relaksujący rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, a pani przewodnik oprowadziła nas po zabytkowym zamku na wzgórzu. Po przejściu przez zaporę wodną pojechaliśmy na gorące źródła w Szaflarach. Wieczorem piekliśmy kiełbaski przy ognisku. W drodze powrotnej zwiedziliśmy Kraków. Późnym wieczorem,  zmęczeni, ale zadowoleni, powróciliśmy do swoich domów.

Uczniowie klas III z p. Anetą Piotrowska i p. Agnieszką Rygało