Szkola1

Informacja dla Rodziców

W celu zapewnienia sprawnej organizacji pracy, a przede wszystkim zapewnienia bezpiecznego pobytu dziecka w szkole, dyrekcja szkoły zobowiązuje rodziców/prawnych opiekunów uczniów klas I-III do zmiany organizacji porządku przyprowadzania i odbierania dziecka ze szkoły:

1. Rodzic/prawny opiekun przyprowadzający dziecko do szkoły nie odprowadza dziecka do szatni, pozostawia dziecko przy recepcji (przed szklanymi drzwiami).
  2. Dziecko samodzielnie przechodzi i przebiera się w szatni bez obecności rodzica/opiekuna prawnego, skąd odbierane jest przez wychowawcę na zajęcia.
  3. Po zakończonych lekcjach tylko wychowawca przebywa z dziećmi w szatni,  następnie przyprowadza je do recepcji, skąd rodzice odbierają swoje dziecko.
  4. Dzieci odbierane ze świetlicy samodzielnie idą i przebierają się w szatni, a rodzic/prawny opiekun oczekuje na dziecko przy recepcji.

Recepcja jest miejscem pozostawienia dziecka w szkole i jego odbioru ze szkoły.
Zmiana organizacji porządku w szkole obowiązywać będzie od poniedziałku 23 lutego 2015r.

Anna Rakoczy
Dyrektor ZS nr 4