Asia1

II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

28 marca 2014r. dwie nasze uczennice: Joanna Marciniak z kl. I j oraz Julia Krasnodębska z kl. I i wzięły udział w II Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej „Let’s sing up a storm” zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Ignacego Mościckiego w Zielonce. Julia wykonała piosenkę pt.: „Ordinary love” (U2), Joanna zaśpiewała piosenkę amerykańskiej aktorki – Anny Kendrick z filmu „Pitch Perfect” pt.: ‚”When I’m gone” (The cup song). W konkursie wzięło udział ponad czterdziestu uczestników. Wszyscy reprezentowali bardzo wysoki poziom. Profesjonalne jury oceniało: muzykalność, poczucie rytmu, poprawność językową oraz ogólny wyraz artystyczny.
Joanna Marciniak  zdobyła wyróżnienie i uznanie za oryginalność wykonania.
Organizatorzy, wykonawcy i widzowie stworzyli naprawdę wspaniałą atmosferę konkursu.

Agata Kopania

 Zobacz dyplom

Pisali o nas

Zdjęcia pochodzą ze strony Zespołu Szkół im. Ignacego Mościckiego w Zielonce.

Asia2