2023 06 Szanty 01

II edycja Szkolnego Konkursu Szantowego

5 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się Konkurs Szant. Swoje talenty wokalne zaprezentowali uczniowie klas 4 – 7 przygotowani pod okiem nauczycieli muzyki – p. Monikę Rudzińską, p. Grzegorza Berniaka, p. Karola Bąk-Łupińskiego oraz wychowawców.

Konkurs miał na celu pogłębienie więzi z Patronem – Marynarką Wojenną RP, jak również integrację społeczności szkolnej i zachęcanie uczniów do rozwijania swoich talentów muzycznych.
Klasy czwarte zaprezentowały szantę ” Morze, moje morze”, klasy piąte „Morskie opowieści”. klasy szóste „Marco Polo”, klasy siódme „Gdzie ta keja”.
  • Pierwsze miejsce zajęła klasa 4b,
  • drugie miejsce zajęła klasa 4i,
  • trzecie miejsce zajęła klasa 5b i 6b
  • wyróżnienie przyznano klasie 7i
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do wspólnej zabawy z szantami za rok.
Monika Rudzińska

Podczas konkursu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości.