Aktualności ZS4

Nasi uczniowie w finale – I Powiatowego Konkursu Matematycznego im. Romana Żulińskiego

Trójka uczniów naszej szkoły –  finalistami I Powiatowego Konkursu Matematycznego im. Romana Żulińskiego w Radzyminie.

Dnia 26 marca 2013r. uczniowie naszej szkoły brali udział w I etapie I Powiatowego Konkursu Matematycznego im. Romana Żulińskiego pod patronateam starosty wołomińskiego Piotra Uścińskiego.
Do eliminacji szkolnych przystąpiło 9 uczniów gimnazjum.
Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach.

Do finału zakwalifikowali się:

1. w kategorii turnieju wiedzy matematycznej:

• Michał Żero-Gospodarczyk – klasa 3i
  • Magdalena Prokopowicz – klasa 3i
  • Michał Szachno – klasa 2m

2. w kategorii prezentacja multimedialna na temat: „Życie i dokonania naukowe Stefana Banacha”

• Michał Szachno – klasa 2m

Uczniowie 15 maja 2013r o godz. 9.00 rywalizowali z uczniami z innych szkół, o jak najlepszy wynik, a dnia 28 maja 2013r o godz. 12.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego w Radzyminie odebrali dypolomy za udział w finale powiatowego konkursu matematycznego oraz nagrody.

Uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka matematyki pani Monika Włodarczyk.

Serdecznie gratulujemy!

Zobacz dyplomy