Aktualności ZS4

I Festiwal Piosenki – Zagościniec 2011

Dnia 6 grudnia 2011 w Szkole Podstawowej w Zagościńcu odbył się I Międzyszkolny Festiwal Piosenki dla Szkół Podstawowych z gminy Wołomin.

Naszą szkołę reprezentowało 12 uczestników. Wszyscy wrócili z dyplomami i słodyczami, jakie otrzymali za udział w konkursie.

Pięcioro spośród nich przywiozło również nagrody:

w kategorii solo klas „0”

• I miejsce – Zofia Kulbicka z klasy „0 d” za piosenkę „Razem w przedszkolu”, przygotowana pod kierunkiem pani Anny Zakrzewskiej i pani Anny Kubiak

w kategorii solo klas I – III

• II miejsce – Wiktoria Chmielewska z klasy I b za piosenkę „Katarynka”, przygotowana pod kierunkiem pani Magdaleny Łoś

w kategorii duet klas I – III

• I miejsce – Oliwia Borkowska i Filip Nowacki z klasy II b za piosenkę „Calineczka”, przygotowani pod kierunkiem pani Iwony Karczmarczyk

w kategorii solo klas IV – VI

• I miejsce – Weronika Sasin z klasy V b za piosenkę „Piosenka drewnianych lalek”, przygotowana pod kierunkiem pani Anny Zakrzewskiej

Laureatom serdecznie gratulujemy! A wszystkim życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Prezentem dla dzieci był również występ Natalii Kaczorowskiej, członka jury, laureatki „Szansy na sukces” i wokalistki śpiewającej z Marylą Rodowicz.

Laureaci pierwszych miejsc otrzymali specjalny kupon mikołajkowy od Radia FaMa upoważniający do otrzymania nagrody – super odtwarzacza MP3 oraz wizyty i nagrania piosenki w Radio FaMa.

Zobacz dyplomy

Zobacz listę laureatów