1148E 8

Głosujmy na Plac zabaw dla szkoły!

Drodzy Rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie, Anna Rakoczy zgłosiła wniosek na inwestycję do Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2015 – projekt placu zabaw „Maluchy na okręcie” zapisany na liście pod numerem 23.

Naszym celem jest postawienie Placu zabaw w miejscu obecnego parkingu szkoły, który zostanie przeniesiony w inne miejsce oraz stworzenie zatoczek samochodowych pod szkołą od strony ulicy Kościuszki.

Aby nasze marzenia się spełniły wystarczy jedynie pobrać kartę do głosowania na portierni szkoły (lub u wychowawcy klasy), bądź w siedzibie Urzędu Miejskiego w Wołominie (Biuro Obsługi Mieszkańca), Miejskiego Domu Kultury w Wołominie, Miejskiej Biblioteki, Miejskim Zakładzie Dróg i Zieleni oraz na basenie lub klikając na link – Karta do głosowania znajdujący się niżej.

Wypełnione druki najlepiej złożyć u wychowawcy klasy, który złoży je w specjalnej urnie przeznaczonej do głosowania.

Od poniedziałku 14 kwietnia do 6 czerwca 2014, każdy pełnoletni mieszkaniec zameldowany na stałe na terenie gminy Wołomin może wybrać trzy projekty, które jego zdaniem są najatrakcyjniejsze – mamy nadzieję, że jednym z nich będzie oczywiście nasz projekt placu zabaw „Maluchy na okręcie” zapisany na liście pod numerem 23.

20 czerwca poznamy jakie projekty będą realizowane w ramach „Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego 2015.
To od ilości Państwa głosów zależy, czy uda nam się zrealizować nasze marzenia i dać dzieciom przepiękny plac zabaw. Poprośmy babcie, ciocie, wujków i sąsiadki, aby zagłosowały dla Państwa dzieci!!! – na pozycję nr 23!!!

Karta do głosowania

Oto kilka informacji o Statku Kolumba:

Karta techniczna

Zestaw przeznaczony dla 50 dzieci w wieku 3 do 14 lat