20901702 1487943231288550 6689112518882671848 O 691x500

Głosowanie na Wołomiński Budżet Obywatelski 2018

Kochani Rodzice!

Już po raz kolejny zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o głosowanie na nasze projekty Wołomińskiego Budżetu Obywatelskiego.

Jak Państwo wiedzą, zapewne i widzą, udało się nam pozyskać dla naszych uczniów pieniądze z poprzednich edycji WBO, dzięki którym nasza szkoła (a tym samym nasi uczniowie) pozyskała dwa przepiękne place zabaw, zadaszone stojaki rowerowe oraz możliwość uczestniczenia w koncercie muzyki dawnej.

W tym roku prosimy o głosowanie na następujące projekty WBO 2018:

  • Kategoria Przestrzeń Publicznaprojekt nr 1003 „Czwórka kreatywnością stoi – Kreatywna strefa gier” zgłoszony przez p. Annę Zakrzewską
  • Kategoria Aktywny Mieszkaniecprojekt nr 2004 „Cykl 10 spotkań – Cała Czwórka czyta dzieciom” zgłoszony przez p. Magdalenę Łoś

Karty do głosowania na nasze projekty można pobrać na portierni szkoły lub ściągnąć tutaj

Wskazówki do głosowania:

Każdy uprawniony do głosowania mieszkaniec Gminy Wołomin (ukończone 16 lat) może zagłosować maksymalnie na 3 projekty (tylko po 1 z każdej kategorii!!!). My proponujemy Państwu nasze projekty umieszczone w 2 kategoriach (Przestrzeń Publiczna i Aktywny Mieszkaniec), natomiast nie napisaliśmy projektu w kategorii Odnowa (stąd możliwość wyboru swojego faworyta).

Liczymy na Państwa głosy, gdyż patrząc na lata ubiegłe wiemy, że możemy wspólnie wiele osiągnąć dla polepszenia komfortu nauki naszych dzieci! Prosimy zatem o głosy!!! Razem możemy zdziałać cuda!!!