Patron 2013 50

Dzień Patrona 2013

Dnia 25 listopada 2013 odbyło się w szkole święto z okazji Dnia Patrona – Marynarki Wojennej RP.

Punktem kulminacyjnym tego dnia było Pasowanie na ucznia klasy I oraz uroczyste ślubowanie uczniów klas I szkoły podstawowej i gimnazjum.

Z tej okazji odbyło się w szkole wiele marynistycznych konkursów. Ich zwycięzcy z rąk pani dyrektor otrzymali wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Ogromne wrażenie na widzach wywołały pokazy taneczno – akrobatyczne uczennic szkoły podstawowej, przygotowanych pod kierunkiem pani Marzeny Kwiecińskiej.

Pierwszaki natomiast zaprezentowały się w części artystycznej przygotowanej pod kierunkiem pań: Edyty Załuskiej, Małgorzaty Posmyk, Iwony Karczmarczyk, Izabeli Wawrzaszek i Anny Zakrzewskiej. Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie. Ceremonii zakładania marynarskich kołnierzyków dokonali: wiceburmistrz Wołomina pan Grzegorz Mickiewicz, pani Naczelnik Liliana Zientecka, ks. Zygmunt Podstawka oraz pani dyrektor Anna Rakoczy i wicedyrektorzy – pani Zofia Saks i Wiesława Świeczak.

Dekoracjami zajęła się pani Lidia Szlachta, a nad całością scenariusza czuwała pani Agnieszka Rygało.

Zdjęciom nie było końca. Oto niektóre z nich