Szulim

Hubert Szulim złotym medalistą

29 września 2012r. odbył się II Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin w Leżajsku – Polish Open – Galizia Cup, w którym wzięło udział 310 uczestników, w tym ponad 100 zawodników z Czech, Łotwy, Hiszpanii, Białorusi, Słowacji, Węgier i Ukrainy. Turniej należał do jednych z najsilniej obsadzonych w ostatnim czasie, gdyż w ramach przygotowań wzięło w nim udział wielu medalistów Mistrzostw Europy, którzy w niedalekim czasie będą bronić swoich tytułów.

Huber Szulim – uczeń Szkoły Podstawowej nr 4 w Wołominie wywalczył złoty medal. Poziom sportowy na tegorocznym turnieju był bardzo wysoki i Hubert musiał stoczyć w drodze do podium aż cztery walki z przeciwnikami z Czech i Węgier. Hubert swoje zwycięskie walki prowadził zdecydowanie, zdobywając przewagę punktową. W finale spotkał wymagającego przeciwnika z Ukrainy. Bardzo dobrze taktycznie rozwiązał swoją decydującą walkę, zdobył szybko przewagę i na koniec otrzymał okazały puchary za zwycięstwo. Turniej w Leżajsku był dla Huberta udanym podsumowaniem wytężonych ćwiczeń podczas letnich obozów treningowych i sukces tym większy, iż udało się mu pokonać kilku bardzo wymagających przeciwników.

Marcin Sieradzki
trener karate

Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z tak znaczących sukcesów ucznia naszej szkoły i liczymy na kolejne zwycięstwa!

Więcej informacji i zdjęcia z turnieju na www.kswkyokushin.pl