Dzien Jezykow 2019 2

Dzień Języków Obcych

Dnia 10 maja 2019 r. na sali gimnastycznej w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. W tym roku uroczystość, która już na stałe zapisała się w kalendarzu imprez szkolnych, była zorganizowana w formie Eurowizji.

Uczniowie przedstawili swoje umiejętności wokalne w trzech językach: angielskim, francuskim oraz rosyjskim.
Imprezę uświetniła obecność Dyrekcji, grona pedagogicznego, wszystkich uczniów naszej szkoły oraz rodziców uczniów klas młodszych.
W rolę konferansjera wcielił się Przemysław Bajurski z klasy IIIm gimnazjum, natomiast oprawą muzyczną zajął się Jakub Wysocki oraz Jakub Barabasz z klasy IIIi gimnazjum.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom języków obcych za przygotowania związane z Dniem Języków Obcych, a szczególnie pani Marii Szulim. Występującym uczniom gratulujemy odwagi w prezentacji swoich umiejętności wokalno-lingwistycznych. Zachęcamy do nauki języków obcych!

Katarzyna Pułanecka