2023 02 7 8 04

Dyskoteka dla klas 7- 8

Dnia 2 lutego 2023r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka dla klas siódmych i ósmych. Przez dwie godziny młodzież w wyśmienitych humorach bawiła się przy starych i nowych hitach muzycznych. DJ co chwila zabawiał przybyłych uczniów układami tanecznymi, jednocześnie obserwując najbardziej utalentowanych tancerzy.

Pod koniec dyskoteki wybrani zostali Król i Królowa Parkietu, tj. Kacper Hojda (klasa 8i) oraz Anna Pastusiak (klasa 8c).

Młodzież oraz nauczyciele sprawujący pieczę nad uczniami nagrodzili zwycięzców gromkimi brawami. Po pożegnalnej piosence uczniowie podziękowali DJowi za wspaniałą zabawę i bezpiecznie udali się do domu.

Katarzyna Wołowska

Podczas imprezy wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości.