PodworkoNivea E1433325767215

„Czwórka” najlepsza w głosowaniu na Plac NIVEA!

Dyrektor Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, Rodzicom i uczniom za zaangażowanie w głosowanie na Plac Nivea. Bez Waszej  pomocy nie byłoby tego sukcesu!

Szczególne podziękowania należą się osobom, które poświęciły swój czas w weekendy i przyszły do szkoły, by aktywnie włączyć się w głosowanie. Byli to zarówno dorośli, jak i uczniowie naszej szkoły.

Pani Burmistrz nagrodziła wszystkie biorące udział w głosowaniu szkoły nagrodą w postaci szerokopasmowego bezpłatnego Internetu.

Dodatkowo nasza szkoła, która zwyciężyła w klasyfikacji generalnej szkół, otrzyma od Pani Burmistrz nagrodę specjalną.

Dnia 22 czerwca 2015 w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie dyrektorów, nauczycieli i uczniów zaangażowanych w głosowanie na Plac Nivea. Pani Burmistrz Elżbieta Radwan podziękowała wszystkim za wspólną akcję, wręczyła dyplomy. Nasz szkoła, która „naklikała” najwięcej głosów otrzymała dodatkowo, jako wyróżnienie, zestawy piłek do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej oraz pompki.

Zobacz podziękowania