Cpcd 2

Cała „Czwórka” czyta dzieciom

16.06.2015r. uczniowie klas 0 – 3 z niecierpliwością czekali na gościa – niespodziankę.
Bardzo sympatycznie przywitany przez p. dyrektor Zofię Saks, nasz gość czyli pan Piotr Ligienza, aktor znany między innymi z Rancza (rola Fabiana Dudy), przeczytał dzieciom dwa opowiadania, jedno o przyjaźni drugie o miłości. Pytał dzieci, co myślą na temat przeczytanych opowiadań, dzieci również zadawały pytania. Wizyta trwała około godziny, podziękowaniom nie było końca. Dzieci bardzo się ucieszyły ze spotkania z aktorem, prosiły o autografy, robiły pamiątkowe zdjęcia. Uczniowie podziękowali za wizytę ofiarowując pamiątkowy medal i kwiaty.

Wielkim zaszczytem dla nas było gościć tak wspaniałego człowieka. Poproszono pana Piotra o wpis do księgi pamiątkowej szkoły.