2018 06 Czytanie 01

Cała „Czwórka” czyta dzieciom

„Bezpieczne wakacje” – pod tym hasłem w dniu 20.06.2018r. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z panią policjant Wiolettą Zychnowską, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała książkę o  zasadach bezpieczeństwa w czasie wakacji i przeprowadziła z uczniami ciekawą pogadankę. Wspólnie przypomnieliśmy również niezbędne w sytuacji zagrożenia życia numery alarmowe służb ratowniczych. Uczniowie mieli także możliwość zadawania pytań prowadzącej, na które otrzymywali fachową, zgodną z prawem i przepisami odpowiedź.

Bardzo dziękujemy pani policjant za wizytę w naszej szkole i głęboko wierzymy, że utrwalone zasady bezpiecznych zachowań w czasie wakacji pozostaną w pamięci naszych uczniów.

Anna Kubiak
Iwona Niemyjska