Bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie w dotarciu do szkół z informacją o IX edycji ogólnopolskiej, społecznej akcji edukacyjnej „Koduj z Gigantami”, czyli bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży.

„Koduj z Gigantami” jest organizowane co semestr przez Gigantów Programowania, sieć innowacyjnych placówek, w których rozwijamy kompetencje cyfrowe wśród uczniów szkół podstawowych i średnich. Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na: https://kodujzgigantami.pl/

W poprzedniej edycji „Koduj z Gigantami” wzięło udział ponad 10 000 uczniów z całej Polski, w samym tylko Wołominie swoich sił w programowaniu miało okazję spróbować ponad 100 osób.

Naszą akcję wspierali do tej pory Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Warsztaty w Wołominie odbędą się w dniach 18-19.09.2021 r. Podobnie jak w poprzednich edycjach, honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła Pani Elżbieta Radwan, Burmistrz Miasta i Gminy Wołomin.

Będziemy wdzięczni za pomoc w przekazaniu informacji o wydarzeniu do szkół podstawowych oraz średnich z Wołomina i okolic.

W zależności od Państwa możliwości, możemy:

• Przygotować gotową wiadomość do rozesłania przez szkoły do rodziców i uczniów drogą elektroniczną
  • Przygotować grafikę i treść posta do opublikowania przez szkoły na Facebooku
  • Dostarczyć materiały drukowane (plakaty) do rozdystrybuowania w szkołach

Uprzejmie proszę o informację, w jakim zakresie moglibyśmy liczyć na Państwa pomoc.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Marta Dzika