2019 11 17 Koncert 01

„Bałtyckie przeboje” – kolejny projekt WBO 2019 zrealizowany

W niedzielę 17 listopada 2019r. o godz. 17.00 – Koncertem Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej z Gdyni pod dowództwem kmdr ppor. Macieja Budzyńskiego, rozpoczęły się obchody 25 rocznicy nadania Szkole Podstawowej nr 4 w Wołominie imienia Marynarki Wojennej RP.

Koncert odbył się na sali gimnastycznej SP4 dla społeczności wołomińskiej w ramach projektu WBO 2019 „Bałtyckie przeboje – koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Marynarki Wojennej RP z Gdyni” autorstwa naszej nauczycielki matematyki – p. Moniki Włodarczyk.

Druga część projektu WBO 2019 – koncert ORMW z Gdyni dla uczniów wołomińskich szkół, odbył się podczas uroczystości 18 listopada 2019r. tuż po Mszy Świętej w Kościele Matki Bożej Królowej Polski, podczas której poświęcono nowy sztandar szkoły.

Dziękujemy bardzo za oddanie głosów na nasz projekt szkolny, który w kategorii Aktywny Mieszkaniec zdobył 1 miejsce.