Bal 7

Bal karnawałowy klas 0 – III

W czwartek, 30 stycznia 2014 r. odbył się bal dla klas „0” i klas I-III.

Wszystkie dzieci przyszły pięknie przebrane w ciekawe stroje. Niektórych uczniów nie było można rozpoznać pod ciekawymi strojami. Bal prowadził didżej, który prezentował znane utwory polskie i zagraniczne, które dzieci chętnie śpiewały. W trakcie balu odbyły się różne konkursy dla dzieci. Nie zabrakło także pokazu iluzjonisty, który to „czarował” dzieci różnymi ciekawymi sztuczkami. Uczniowie byli zachwyceni i z ich twarzy nie znikał uśmiech. Na zakończenie balu próbowano wybrać królową balu, lecz jury miało nielada problem, gdyż trudno było wybrać jedną osobę. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników balu pierwszą nagrodą, a symboliczną koronę nałożono na głowę pani dyrektor Annie Rakoczy. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy organizatorom balu, a Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie tak pięknych strojów.

Magdalena Łoś