2023 02 4 6 01

Bal karnawałowy dla klas 4 -6

Dnia 1 lutego 2023r.w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Od godz. 16.00 1do godz. 18.00 uczniowie klas IV – VI bawili się podczas karnawałowej zabawy.

Tego dnia sala gimnastyczna zmieniła się w salę balową. Na bal przybyło dużo uczniów, więc każdy miał kolegę, bądź koleżankę do wspólnej zabawy i tańca. Przebywających na parkiecie świetnie się bawili poprzez liczne konkursy i zabawy taneczne.

W czasie balu wybrano Króla i Królową balu: Piotr Nowak (klasa 6i) oraz Laura Kowalska (klasa 6a).

Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Po godzinie 18.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie udali się w drogę powrotną do domowego zacisza.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!

Opiekun SU – Edyta Kaczyńska

Podczas imprezy wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości.