Wiel 2014 1

Apel Wielkanocny

16.03.2014r uczniowie klasy II b, pod opieką Moniki Rudzińskiej  i Grażyny Wiśniewskiej, przygotowali uroczysty apel.

Drugoklasiści  z wielkim zaangażowaniem prezentowali zgromadzonym tradycje wielkanocne i śpiewali wielkanocne przyśpiewki. Kolorowe palmy, świąteczne, chrześcijańskie symbole i tradycyjne stroje, przygotowane przez opiekunów, uczniów i ich rodziców, stanowiły piękną scenografię, wprowadzającą wszystkich w atmosferę, pełnych radości i nadziei chrześcijańskiej świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Na zakończenie apelu życzenia radosnych i błogosławionych świąt Wielkiej Nocy, złożyła dyrektor Anna Rakoczy.

Po uroczystym apelu uczniowie składali sobie życzenia w klasach i dzielili się jajkiem.

Monika Rudzińska