2024 03 Apel 03

Apel Wielkanocny

W środę 27 marca 2024 r. na sali gimnastycznej odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocnych. Na spotkaniu obecni byli uczniowie wszystkich klas naszej szkoły.
Uczniowie klas 6a, 6c i 6i przygotowali przedstawienie, które w sposób dynamiczny ukazywało życie człowieka. W każdej ze scenek przedstawiona była jedna osoba, która z różnych względów nie mogła udać się do kościoła, a to była za mała, a to za młoda, później zakochana, zapracowana, aż wreszcie za stara. W ostatniej scenie sytuację ratuje Pan Jezus Zmartwychwstały, który prosi by dać szansę staruszce na nawrócenie. Wszystko dzięki temu kończy się dobrze.
Dziękujemy uczniom którzy stanęli na wysokości zadania i odegrali pięknie swoje role.
Na zakończenie złożone zostały życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Odbyło się też wręczenie nagród za konkursy czytelnicze organizowane przez bibliotekę szkolną.
Klara Makarczyk, Ks. Michał Sztreja