2023 04 Wiel 01

Apel Wielkanocny

4 kwietnia odbył się w naszej szkole Apel Wielkanocny, w którym wzięli udział wszyscy nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.

Uczniowie zostali przygotowani przez Panią Klarę Makarczyk na podstawie scenariusza napisanego przez Panią Grażynę Wiśniewską.

Podczas apelu zostały omówione oraz pokazane na grafikach prezentacji poszczególne dni Triduum Paschalnego, czyli czasu który ukazuje nam bezpośrednie przygotowanie do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Uczniowie wykonali też kilka pieśni nawiązujących do tych uroczystości.

W apelu wystąpili uczniowie klasy 4i, a także przedstawiciele klasy 4a oraz 6c. Na zakończenie usłyszeliśmy życzenia od Samorządu Uczniowskiego, Dyrektor Szkoły Pani Anny Rakoczy oraz Księdza Michała Sztrei.

Zespół Katechetyczny

Podczas apelu wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości.