Bn 1

Apel Świąteczny

20 grudnia 2013 odbył się apel dla całej naszej społeczności szkolnej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość uświetnił spektakl pt. „Hotel Betlejem” w wykonaniu uczniów klasy VI i. Przedstawienie przygotowały Panie: Maria Szulim, Violetta Łęcka, Beata Karolonek.

Przesłaniem odegranego widowiska było zwrócenie uwagi na brak wrażliwości serca i otwartości na drugiego człowieka.

Widzów szczególnie zachwyciła piękna dekoracja i barwne stroje aktorów. Spektakl oglądano w ciszy, z uwagą śledząc losy bohaterów i oczekując na jego niezwykłe zakończenie.

Później głos zabrała Pani Dyrektor Anna Rakoczy składając wszystkim piękne świąteczne życzenia. Na koniec zostały rozdane dyplomy i nagrody za prace plastyczne wykonane przez uczniów w ramach Powiatowego Przeglądu Umiejętności Artystycznych Osób Niepełnosprawnych„Wierszem I Sercem Malowane”.

Dominika Łukijaniuk, uczennica kl. VI i