Ahoj przygodo! Szkoła witaj nas.

13 października 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na pełnoprawnych członków społeczności szkolnej. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności Pani Dyrektor i Pań Wicedyrektor, wychowawców, rodziców ślubowali godne reprezentowanie imienia szkoły, szanowanie swoich rodziców, nauczycieli i kolegów oraz wytrwałość w nauce i poszerzanie swojej wiedzy.

Po złożeniu przysięgi uczniowie zostali pasowani przez Panią Dyrektor oraz Panie Wicedyrektor symbolicznym ołówkiem. Każdy pierwszoklasista otrzymał kołnierzyk marynarski jako symbol jedności z naszą szkołą oraz pamiątkowy dyplom. W czasie uroczystości panowała podniosła atmosfera. Pierwszaki dały się poznać jako prawdziwi artyści pięknie recytując i śpiewając. Czekamy na dalszy rozwój ich talentów.

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie. Przede wszystkim życzymy, aby poczuli, że szkoła to ich drugi dom i zawsze znajdą tu wsparcie, opiekę i poczucie bezpieczeństwa.

Justyna Tatarka
Monika Chałasińska
Iwna Karczmarczyk

Podczas uroczystości wykorzystano część sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach Laboratorium Przyszłości.