2024 UBO 01

Uczniowski Budżet Obywatelski 2024 – zrealizowany

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wzięli udział w UBO i przenieśli swoje pomysły na papier pisząc pod opieką nauczycieli kilka projektów, które w czerwcu zostały poddane głosowaniu.

Do głosowania zakwalifikowały się dwa projekty: „MESSA CZWÓRKI” i „GŁOS NEPTUNA – radiowęzeł szkolny”. Każdy uczeń SP4 mógł oddać tylko jeden głos na wybrany przez siebie projekt.

Bitwa była zacięta!

Oddano 369 głosów, w tym 181 głosów na „Głos Neptuna” i 188 głosów na „Messa Czwórki”.

W wyniku bardzo małej, bo 7 głosowej przewagi wygrał i przeszedł realizacji projekt „Messa Czwórki”. W projekcie tym zaplanowano zakup na korytarze szkolne elementów strefy wypoczynku na kwotę 10 500zł, by zachęcić uczniów do relaksu w czasie przerw.

Informujemy, że w dniu 9 października 2024 r. projekt „Messa Czwórki” w ramach UBO 2024 został zrealizowany w naszej szkole.

Monika Włodarczyk