Aktualności ZS4

2 medale na Mistrzostwach Polski Wschodniej

19 marca w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Wschodniej. Turniej był rozegrany pod patronatem olimpijskiego związku sportowego, pod nazwą Polski Związek Karate, który prowadzi polskie szkolenie w dyscyplinie karate przyjętej do programu Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020.

W silnej stawce zawodników z czterech województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego – uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Wołominie zdobyli 2 medale.

Tytuł mistrza Polski Wschodniej wśród młodzików zdobył Bartek Kazimierczak, który stoczył cztery zwycięskie pojedynki z reprezentantami Ełku, Białegostoku, Ciechanowa i Lublina. Na wyróżnienie zasługuje także Hubert Szulim zdobywca srebrnego medalu i tytułu wice mistrza makroregionu wschodniego.

Więcej informacji i zdjęcia na www.kswkyokushin.pl