2023 12 Konkurs Gminny

1 miejsce w Gminnym konkursie ekologicznym

Znamy już laureatów konkursu na najładniejszą eko-ozdobę! Do udziału w konkursie zaproszone zostały wszystkie dzieci mieszkające lub uczące się na terenie gminy Wołomin.

Zadanie polegało na przygotowaniu ekologicznej ozdoby świątecznej wykonanej z surowców wtórnych, materiałów ekologicznych lub materiałów pochodzenia naturalnego. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem – do Urzędu Miejskiego wpłynęło aż 81 pięknych prac!

My natomiast z wielką dumą i chcemy pochwalić się sukcesem ucznia naszej szkoły!

Jan Urbaniak z klasy IVa zdobył 1 miejsce w kategorii dla uczniów klas IV – VI szkół podstawowych.

Janku! Gratulujemy i cieszymy się sukcesem razem z Tobą. Życzymy Ci dalszych sukcesów – zarówno na polu artystycznym, jak i każdym innym.

Jadwiga Gołaszewska
Opiekunka Zielonych Klas