2026 03 Konk Czyt 00

Konkursy czytelnicze zakończone – gratulacje dla laureatów!

Tradycyjnie w marcu odbyły się w naszej szkole konkursy czytelnicze zorganizowane przez bibliotekę.

Dziękujemy wszystkim miłośnikom książek za zaangażowanie i udział w konkursach oraz życzymy tylko takich książek, które nie rozczarują i zostawią w sercu trwały ślad.

Przedstawiamy laureatów konkursu:

KLASY DRUGIE

  • Miejsce I – Zofia Jaworska kl. 2j
  • Miejsce II – Franciszek Piotrowski kl. 2j
  • Miejsce III – Karolina Bolesta kl.2a, Maria Czekalska kl.2a
  • Wyróżnienia: Kornelia Dziakowicz kl. 2i

KLASY CZWARTE

  • Miejsce I – Franciszek Jarzębski kl. 4i
  • Miejsce II – Marcel Szumilas kl. 4i
  • Miejsce III – Cezary Janczewski kl. 4i
  • Wyróżnienia: Klaudia Salwa kl. 4i, Adam Birek kl. 4d

KLASY SZÓSTE

  • Miejsce I – Mikołaj Łuniewski kl. 6i
  • Miejsce II – Liliana Jaworska kl. 6i
  • Miejsce III – Filip Rutkowski kl. 6i
  • Wyróżnienia: Anastasiia Bezuth kl. 6i,

Anna Gajda, Agnieszka Rygało