Konkursy czytelnicze zakończone – gratulacje dla laureatów!
Tradycyjnie w marcu odbyły się w naszej szkole konkursy czytelnicze zorganizowane przez bibliotekę.
Dziękujemy wszystkim miłośnikom książek za zaangażowanie i udział w konkursach oraz życzymy tylko takich książek, które nie rozczarują i zostawią w sercu trwały ślad.
Przedstawiamy laureatów konkursu:
KLASY DRUGIE
- Miejsce I – Zofia Jaworska kl. 2j
- Miejsce II – Franciszek Piotrowski kl. 2j
- Miejsce III – Karolina Bolesta kl.2a, Maria Czekalska kl.2a
- Wyróżnienia: Kornelia Dziakowicz kl. 2i
KLASY CZWARTE
- Miejsce I – Franciszek Jarzębski kl. 4i
- Miejsce II – Marcel Szumilas kl. 4i
- Miejsce III – Cezary Janczewski kl. 4i
- Wyróżnienia: Klaudia Salwa kl. 4i, Adam Birek kl. 4d
KLASY SZÓSTE
- Miejsce I – Mikołaj Łuniewski kl. 6i
- Miejsce II – Liliana Jaworska kl. 6i
- Miejsce III – Filip Rutkowski kl. 6i
- Wyróżnienia: Anastasiia Bezuth kl. 6i,
Anna Gajda, Agnieszka Rygało











