Zgłoszenie do projektu i otrzymane wsparcie finansowe

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marynarki Wojennej RP w Wołominie przystąpiła do programu „Laboratoria Przyszłości” w ramach którego zawnioskowała o kwotę 190 000,00 zł.

Celem programu jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

W ramach Laboratoriów Przyszłości szkoły otrzymają wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

Realizacja wydatków finansowych nastąpi w dwóch etapach:

• do 31 grudnia 2021r. wykorzystanie co najmniej 60% przyznanych środków
  • do 31 sierpnia 2022r. wykorzystanie pozostałych maksymalnie 40% środków przyznanych w ramach programu