Logo Laboratoria Przyszłości Poziom Kolor

Komunikat o zakupionym sprzęcie do 31 grudnia 2021r. w ramach programu „Laboratorium przyszłości”

W ramach programu „Laboratorium przyszłości” do 31 grudnia 2021r. wykorzystano wsparcie finansowe na kwotę 124 392,71 zł brutto, co stanowi 65,5% przyznanej kwoty w ramach programu.

Z otrzymanych środków zakupiono:

• zestaw audio-video (aparat fotograficzny, statywy, mikroport, mikrofony kierunkowe, gimbal, oświetlenie do realizacji nagrań oraz oprogramowanie do edycji, montażu i tworzenia materiałów video)
  • mikrokontrolery z czujnikami i akcesoriami
  • lutownice do mikrokontrolerów i bezprzewodowe pistolety do kleju na gorąco
  • plansze multimedialne z geografii, matematyki, chemii, fizyki i biologii
  • narzędzia do wykonywania doświadczeń (moduły woda i powierze oraz mikroskopy z kamerą)
  • zestaw nagłośnieniowy i zestaw oświetleniowy

Nowoczesny sprzęt oraz pomoce uczniowie pod opieką nauczycieli będą wykorzystywać zgodnie z przeznaczeniem podczas obowiązkowych zajęć edukacyjnych lub w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności realizowanych na terenie naszej szkoły.