Zajęcia zawieszone! Od poniedziałku szkoła zamknięta!

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Wołominie informuje, że w związku z zagrożeniem wystąpienia ewentualnego zakażenia koronawirusem, po decyzji Premiera RP:

• Od 12 marca do 25 marca 2020 r. zawieszone zostają zajęcia lekcyjne!
  • Dwa pierwsze dni (czwartek i piątek, 12-13 marca 2020r.) to okres przejściowy.
    W okresie przejściowym w szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie zajęcia opiekuńcze. Jeśli jest możliwość prosimy o pozostawienie uczniów w domu.
  • Od 16.03 do 25.03.2020r. szkoła zostaje zamknięta.
    Nie będzie zajęć opiekuńczych, wychowawczych i dydaktycznych. Świetlica będzie zamknięta.

• Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w środę 11.03.20r. trzy kolejne przypadki koronawirusa w Polsce. W sumie zakażonych koronawirusem w Polsce jest 25 osób.
  • Na chwilę obecną, tj. 11.03.2020r. w naszej szkole nie zaistniało żadne niepokojące zdarzenia związane z koronawirusem.
  • Podejmujemy działania profilaktyczne, które mogą nas zabezpieczyć przed zakażeniem.
  • Jesteśmy w stałym kontakcie z organem prowadzącym i stacją sanitarno-epidemiologiczną.
  • O zaistnieniu zagrożenia (jeśli wystąpi na terenie szkoły), będziemy Państwa niezwłocznie informować.

Informacji szukaj na bieżąco na stronie naszej szkoły i stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.