Aktualności ZS4

Wspaniali recytatorzy z „czwórki”

Dnia 23 marca 2010 roku w Zespole Szkół w Ossowie odbył się Konkurs recytatorski, w którym uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Wołominie odnieśli liczne sukcesy.

W kategorii najmłodszych III miejsce otrzymała Paulina Popiołek z grupy „0c” przygotowana przez panią Annę Kubiak.

Z klas I – III uczeń klasy II a Piotr Dębski przygotowany prze panią Ewę Dębską zajął II miejsce.

Klasy IV – VI przyniosły nam najwięcej laurów: I miejsce Robert Leszczyński z klasy IV b, II miejsce Paulina Dzięcioł z klasy V i oraz III miejsce Ada Strzelczyk z klasy VI b. Uczniów przygotowała pani Anna Kanabrocka.

W konkursie Jednego wiersza I miejsce wywalczyła uczennica klasy VI b Paulina Podleś przygotowana również pod kierunkiem pani Kanabrockiej.

W kategorii gimnazjum uczennica klasy III L Magdalena Pszczółkowska zajęła III miejsce. Magdę przygotował do konkursu pan Dariusz Marcinkowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i nauczycielom!

Zobacz dyplom Magdy