Aktualności ZS4

Wołomińskie Zmagania z Przyrodą – wyniki

Konkurs fotograficzny „Wołomińskie Zmagania z Przyrodą – edycja IV
– „Wiosna w mojej okolicy”
rozstrzygnięty.

Na konkurs wpłynęło prawie 200 zdjęć. Po ciężkich obradach jury wybrało zwycięzców

W kategorii szkoły podstawowej:

• I miejsce – Tomasz Ciok ze Szkoły Podstawowej w Starym Kraszewie – „Rządza skąpana w wiosennym słońcu”
  • II miejsce – Klaudia Jóźwiak ze Szkoły Podstawowej w Czarnej – „Zieleń lasu”
  • III miejsce – Tobiasz Bończewski ze Szkoły Podstawowej w Starym Kraszewie – „Wiosenna zieleń nad Rządzą”

wyróżnienie:

• Natalia Mikulska ze Szkoły Podstawowej w Jadowie – „Piękne kwiaty mleczu”

W kategorii gimnazjum:

• I miejsce – Aleksander Śliwowski z Gimnazjum Nr 1 w Wołominie – „Wiosna owoców”
  • II miejsce – Aleksandra Socha z Gimnazjum Nr 4 w Wołominie – „A kiedy dojrzeją…”
  • III miejsce – Klaudia Łysik z Gimnazjum nr 1 w Wołominie – „Bazie”

wyróżnienie:

• Wiktor Garbacz z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Kobyłce – „Kos w zachodzącym wiosennym słońcu”
  • Alexander Pryt z Miejskiego Gimnazjum w Zielonce – „A gdzie łaciate?”
  • Agnieszka Małkiewicz z Gimnazjum Nr 4 w Wołominie – „Czosnek”

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. O terminie rozdania nagród poinformujemy wkrótce.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, zarówno uczniom, jak i ich opiekunom. Zapraszamy do udziału w kolejnej, V już edycji w przyszłym roku szkolnym.