2018 12 06 Mikołajki 03

Wołomińskie skrzaty szukają Mikołaja

I nadszedł ten dzień… 6 grudnia, z niecierpliwością wyczekiwany przez uczniów klasy 5i oraz 5a. W tym dniu z samego rana wybrali się na poszukiwania Świętego Mikołaja. W tej niecodziennej podróży towarzyszyły im wychowawczynie – p. Beata, p. Monika, p. Dorota i p.Bogusia.

Było mroźnie, ale atmosfera i humory wszystkim dopisywały. Już w autokarze okazało się, że mamy wielu pomocników Mikołaja – „szalonych elfów” oraz kilka „uroczych śnieżynek” i jednego „renifera”. Oj… było zabawnie…

Cała grupa fantastycznych skrzatów dotarła do Galerii w Wołominie, a tam szybko znalazła Świętego Mikołaja, tuż przy Kinie Helios, w którym ofiarował im bilety do kina i drobne upominki. Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeliśmy film „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”, a potem wypiliśmy herbatę lub sok i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Monika Włodarczyk, Beata Mrozowska