2021 12 2i 01

WIGILIA KLASOWA W KLASIE 2i

W czwartek, 16 grudnia 2021 r. odbyła się Wigilia Klasowa w klasie 2i.

Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od wysłuchania Ewangelii o narodzinach Jesusa, następnie była modlitwa, w której dzieci przepraszały, dziękowały i prosiły Pana Jezusa. Dzieliły się opłatkiem i składały sobie życzenia. Potem zasiedliśmy do stołu. Obejrzeliśmy film o Narodzinach Jezusa, a po nim dzieci otrzymały upragnione prezenty od rodziców.

Pani Ela podczas Covid-u miała nieprzespane noce i uszyła dla wszystkich uczniów skrzaty. Dzieci śpiewały kolędy oraz bawiły się w program „Jaka to melodia” (odgadywanie kolęd). Był również quiz na temat znajomości dzieci, szkoły, klasy i swoich pań. Podczas wspólnego spotkania dzieci miały możliwość wspólnie się pobawić oraz spędzić czas na swobodnych rozmowach.

Dzień upłynął radośnie i szczęśliwie.

Dziękuję serdecznie wszystkim rodzicom za zaangażowanie i wspaniałe przygotowanie naszej klasowej Wigilii.

Magdalena Łoś