Aktualności ZS4

Wierszem i sercem malowane 2011

W dniach 7- 10 grudnia 2010 roku w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbył się IX Powiatowy Przegląd Umiejętności Artystycznych Osób Niepełnosprawnych „Wierszem i Sercem Malowane” pod patronatem władz miasta Wołomin.

Dnia 10 grudnia 2010 roku uczniowie z naszej szkoły, uczęszczający do klas integracyjnych: Ii, IIi i IIIi gimnazjum, wystawili przedstawienie pt. „Smutny Bałwanek”. Temat przedstawienia nawiązywał do Świąt Bożego Narodzenia. Jego przesłaniem było podkreślenie wagi takich wartości jak: miłość, przyjaźń, dobro i rodzinne ciepło. Nie tylko w Święta, ale w każdym innym czasie ludzie powinni się wspierać, być życzliwi i pomagać sobie nawzajem. Nad przedstawieniem czuwały panie: Monika Gańko, Iwona Niemyjska, Izabela Wawrzaszek i Bogumiła Włodarek. W gronie publiczności nie zabrakło uczniów naszej szkoły – klasy Ii wraz z wychowawcą Panią Ewą Kosko. Uczniowie wszystkich klas integracyjnych z naszej szkoły: Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pod kierunkiem Pani Lidii Szlachty, wykonali pięknego bałwana techniką origami.

Klaudia Godlewska i Aleksandra Puchalska kl. Ii gimnazjum