Aktualności ZS4

Weronika laureatką poezji śpiewanej Norwida

Dnia 9 maja 2012 roku w Dąbrówce odbył się XII Powiatowy Konkurs „Cyprian Kamil Norwid – poeta naszej ziemi”. Jak co roku, również i tym razem nasza szkoła brała udział w tym, jakże trudnym, ale fantastycznym konkursie.

Po eliminacjach gminnych, które odbyły się 23 kwietnia w MDK Wołomin, z naszej szkoły do etapu powiatowego zakwalifikowały się dwie uczennice: Weronika Sasin z klasy V b SP w kategorii Poezji Śpiewanej i Ewelina Nowakowska z klasy III i gimnazjum w kategorii Teatr Jednego Aktora.

Idąc za przykładem starszych koleżanek i kolegów z ubiegłych lat Weronika Sasin wyśpiewała II miejsce w kategorii Poezji Śpiewanej uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Dnia 16 maja 2012 odbędzie się finał konkursu, podczas którego Weronika odbierze swą nagrodę.