Praski2016 1

VI Praski Festiwal Piosenki – Finał

Dnia 18 czerwca 2016r. dwie uczennice naszej szkoły podstawowej: Zosia Kulbicka z klasy 4i i Wiktoria Chmielewska z klasy 5b, po przebytych wcześniej dwóch etapach, wzięły udział w finale VI Praskiego Festiwalu Piosenki.

Finał konkursu miał się odbyć w Muszli Koncertowej Parku Praskiego, jednak ze względów bezpieczeństwa, po burzy i wichurze, która miała miejsce poprzedniego dnia, zdecydowano przenieść uroczystość do sali widowiskowej Domu Kultury „Praga”.

Dziewczynki zaśpiewały i zagrały pięknie, niestety konkurencja w ich kategorii wiekowej była olbrzymia, toteż nie udało się zająć żadnego miejsca, jednak już samo zakwalifikowanie się do etapu finałowego jest wielkim sukcesem. Dlatego też serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości i sukcesów w przyszłości.

Zobacz dyplomy