Ważne 03a

Uwaga Rodzice!

Kochani Rodzice!

Przedłużono czas głosowania na Wołomiński Budżet Obywatelski do dnia 19 września 2016. Oznacza to, że możemy wciąż jeszcze pozyskiwać jak największą ilość głosów na nasze projekty!

W chwili obecnej ilość zebranych głosów na nasze projekty jest zbyt mała, abyśmy mieli szanse pozyskać pieniądze na ich realizację!

Prosimy zatem, aby zewrzeć wspólnie wszystkie siły i postarać się pozyskać jeszcze dodatkowe wsparcie od całej rodziny, sąsiadów, znajomych…

Spróbujmy wspólnie powalczyć dla dobra naszych dzieci z „czwórki”! Serdecznie dziękujemy!

Projekt szkolny inwestycyjny (3 strona 5 projekt) – Parkuj i ucz się – zgłoszony przez p. Annę Zakrzewską

przykladowa_wiata

Projekt szkolny miękki (4 strona 3 projekt) – Powiew renesansu, czyli koncert zespołu muzyki dawnej – zgłoszony przez p. Annę Zakrzewską

Flauto_Dolce